www.gurbuzservis.com bir Gürbüz Grup sitesidir.

www.gurbuzgrup.com     www.gurbuzservis.com     www.gurbuzklima.com.tr    çağrı merkezi : 444 13 94

www.gurbuzgrup.com     www.gurbuzservis.com     www.gurbuzklima.com.tr    çağrı merkezi : 444 13 94

dyson servisleri

1982'DEN BU YANA

Copyright © 2017

GÜRBÜZ SERVİS 

Siemens Servisi

Bosch Servisi

Profilo Servisi

Miele Servisi

W.Westinghouse Servisi

General Electric Servisi

Maytag Servisi

Amana Servisi

Liebherr Servisi

Sharp Servisi

Smeg Servisi

Gaggenau Servisi

 

Beyaz Eşya Servisi

çizgi 3

Siemens Servisi

Bosch Servisi

Profilo Servisi

Miele Servisi

W.Westinghouse Servisi

General Electric Servisi

Maytag Servisi

Amana Servisi

Liebherr Servisi

Sharp Servisi

Smeg Servisi

Gaggenau Servisi

 

İklimsa Servisi

Bosch Klima Servisi

Vrv-Vrf Klima Servisi

Siemens Klima Servisi

Panasonic Klima Servisi

Sharp Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Hitachi Klima Servisi

York Klima Servisi

General Klima Servisi

Samui Klima Servisi

Sigma Klima Servisi

Profilo Klima Servisi

 

Siemens Servisi

Bosch Servisi

Profilo Servisi

Miele Servisi

Dyson Servisi

Thomas Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Siemens Servisi

Bosch Servisi

Profilo Servisi

Miele Servisi

W.Westinghouse Servisi

General Electric Servisi

Maytag Servisi

Amana Servisi

Liebherr Servisi

Sharp Servisi

Smeg Servisi

Gaggenau Servisi

 

Ankastre Eşya Servisi

Klima Servisi

K.E. Aletleri Servisi

çizgi 3çizgi 3çizgi 3çizgi 3bosch servis siemens servisbosch servis siemens servis

    Fark yaratarak sektörümüzde tek adres olmak. 

KURUMSAL

TARİHÇE

HAKKIMIZDA

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

     1982 yılında Gürbüz Servis olarak kurulan firmamız dünyanın seçkin beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri markalarının yetkili servis hizmetini vererek iş yaşamına başlamıştır. Gürbüz Servis 1998 yılından itibaren  Gürbüz Ticaret, Gürbüz Ev Aletleri, Gürbüz Klima firmalarının bir araya gelmesiyle Gürbüz Grup altında birleşmiştir. Gürbüz Grup halen satış, sevkiyat, ve servis alanlarında başarı ile hizmet vermektedir.

     İş ilişkisinde olduğu tüm çevrelerde oluşmuş olan saygın ve güçlü firma imajını, aidiyet duygusu yüksek, dürüst ve çalışkan personeliyle sürdürme amacında olan Gürbüz Grup'un ileriye dönük stratejisi dayanıklı tüketim satış ve satış sonrası servis sektörlerinde yurtiçi satışlarını dengeli bir şekilde arttırmaya devam etmek kazanmış olduğu deneyimi , sektörün diğer alanlarına yaymak , faaliyetlerini kararlılıkla sürdürmektir. Hedefimiz müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri fiyat değer ilişkisi içinde sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

     Müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tutan Gürbüz Grup farkı yaratan en önemli kaynağının, çalışanları olduğu bilinciyle bir taraftan geçmişiyle övünürken, diğer taraftan geleceğe güvenle ve gururla bakmaktadır.

MİSYONUMUZ  &  VİZYONUMUZ

    Kendi ihtiyaçlarını belirlemede müşterilerimize öncülük etmek.

    Ürünlerimizin satış ve servis hizmetlerini seçkin bir organizasyonla sağlamak.

    Evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmak.

    Pazarın ihtiyacı olan ürün ve sistemleri  müşterilerimize ulaştırmaktır.

    Yüksek hizmet kalitesini standard hale getirmek.

TEMEL İLKELERİMİZ

    Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek, Gürbüz Grup ilkelerinin temelidir.

    Gürbüz grup için hizmet, satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrasında devam eden bir bütündür.

    Sektörünün lideri olarak ihtiyaçlar için en uygun çözümleri üretirken müşterilerimizin konfor ve mutluluğunu ön planda  tutarak çalışırız.

GÜRBÜZ GRUP NEDEN TEK ADRES ?

    Müşterilerimize aynı çatı altında dünyanın lider markaları da dahil olmak üzere farklı marka seçeneklerini,

    Kaliteli, ekonomik, teknolojik ürün seçenekleriyle farklı fiyat alternatiflerini,

    Uygun ödeme koşullarını,

    Sattığımız ürünlerin kalitesine bağlı olarak ürün garanti sürelerini,

    35 yılı aşkın sektör deneyimiyle, konusunda uzman satış ve servis ağını,

    Gürbüz Grup güvencesini,

    Kapı kapı dolaştırmadan, bir defada ve kolaylıkla sunduğumuz için   GÜRBÜZ GRUP tek adrestir, olmaya da devam edecektir.

Westinghouse yetkili satış, montaj, servis, bakım, yedek parça, aksesuar, süpürge torbaları tedarik merkezleri. Outlet satış merkezleri, Outlet fiyat listeleri, outlet aksesuarlar, süpürgeler ve süpürge torbaları. Westinghouse çamaşır makinesi servisleri, Westinghouse bulaşık makinesi servisleri, Westinghouse kurutma makinesi servisleri, Westinghouse buzdolabı, Westinghouse Ankastre, Westinghouse bayileri, Westinghouse info centerleri. Westinghouse Fiyat Listeleri, Westinghouse servis noktası, Westinghouse nöbetçi servis merkezi, Westinghouse fırın servisi,  plus servis, Hızlı servis, kaliteli servis, home servis, Westinghouse Kalitesi , Westinghouse tedarik, Westinghouse aksesuar fiyatları, Westinghouse klima, Westinghouse Almanya, Westinghouse Germany, Westinghouse Türkiye, Westinghouse İstanbul, Westinghouse Anadolu yakası, Westinghouse Avrupa yakası, Westinghouse Bakırköy, Westinghouse Bahçelievler, Westinghouse Beşiktaş, Westinghouse Gürbüz, Westinghouse Suadiye, Westinghouse Kadıköy, Westinghouse Üsküdar, Westinghouse Çekmeköy, Westinghouse Beylikdüzü, Westinghouse Feneryolu, Westinghouse En iyi Servis, Westinghouse Showroom, Westinghouse Ataköy, Airport, Havalimanı, Yeşilköy, Yeşilyurt.

Amana satış, montaj, servis, bakım, yedek parça, aksesuar, süpürge torbaları tedarik merkezleri. Outlet satış merkezleri, Outlet fiyat listeleri, outlet aksesuarlar, süpürgeler ve süpürge torbaları. Amana çamaşır makinesi servisleri, Amana bulaşık makinesi servisleri, Amana kurutma makinesi servisleri, Amana buzdolabı, Amana Ankastre, Amana bayileri, Amana info centerleri. Amana Fiyat Listeleri, Amana servis noktası, Amana nöbetçi servis merkezi, Amana fırın servisi, Amana ocak servisi, plus servis, Hızlı servis, kaliteli servis, home servis, Amana Kalitesi , Amana tedarik, Amana aksesuar fiyatları, Amana klima, Amana Almanya, Amana Germany, Amana Türkiye, Amana İstanbul, Amana Anadolu yakası, Amana Avrupa yakası, Amana Bakırköy, Amana Bahçelievler, Amana Beşiktaş, Amana Gürbüz, Amana Suadiye, Amana Kadıköy, Amana Üsküdar, Amana Çekmeköy, Amana Beylikdüzü, Amana Feneryolu, Amana En iyi Servis, Amana Showroom, Amana Ataköy, Airport, Havalimanı, Yeşilköy, Yeşilyurt. n

Maytag yetkili satış, montaj, servis, bakım, yedek parça, aksesuar, süpürge torbaları tedarik merkezleri. Outlet satış merkezleri, Outlet fiyat listeleri, outlet aksesuarlar, süpürgeler ve süpürge torbaları. Maytag çamaşır makinesi yetkili servisleri, Maytag bulaşık makinesi yetkili servisleri, Maytag kurutma makinesi yetkili servisleri, Maytag buzdolabı, Maytag Ankastre Maytag yetkili bayileri, Maytag info centerleri. Maytag Fiyat Listeleri, Maytag servis noktası, Maytag nöbetçi servis merkezi, Maytag fırın servisi, Maytag ocak servisi, plus servis, Hızlı servis, kaliteli servis, home servis, Maytag Kalitesi , Maytag tedarik, Maytag aksesuar fiyatları, Maytag klima, Maytag Almanya, Maytag Germany, Maytag Türkiye, Maytag İstanbul, Maytag Anadolu yakası, Maytag Avrupa yakası, Maytag Bakırköy, Maytag Bahçelievler, Maytag Beşiktaş, Maytag Gürbüz, Maytag Suadiye, Maytag Kadıköy, Maytag Üsküdar, Maytag Çekmeköy, Maytag Beylikdüzü, Maytag Feneryolu, Maytag En iyi Servis, Maytag Showroom.