www.gurbuzservis.com bir Gürbüz Grup sitesidir.

www.gurbuzgrup.com     www.gurbuzservis.com     www.gurbuzklima.com.tr    çağrı merkezi : 444 13 94

www.gurbuzgrup.com     www.gurbuzservis.com     www.gurbuzklima.com.tr    çağrı merkezi : 444 13 94

dyson servisleri

1982'DEN BU YANA

GENEL ÇAĞRI MERKEZİ

Copyright © 2017

GÜRBÜZ SERVİS 

KLİMA ÇAĞRI MERKEZİ

DYSON - LG ÇAĞRI MERKEZİ

ELECTROLUX ÇAĞRI MERKEZİ 

444 13 94

444 13 95

444 13 96

444 13 96

DYSON DERİN BAKIM KAMPANYASI

DYSON MARKA CİHAZLARINIZI İSTANBUL İÇİ ADRESLERİNİZDEN ALIYORUZ VE DERİN BAKIM SONRASI TEKRAR SİZE TESLİM EDİYORUZ.

DYSON KALİTESİ

    Dyson marka cihazlar yüksek teknoloji altında kaliteli malzeme ile üretilen ürünlerdir.  Kullanılan her parçasında bu kailte görülebilmektedir.  

 

  Bugün Dyson makineleri dünya üzerinde 65 ülkede satılmaktadır.  1000 mühendise sahip büyük bir teknoloji şirketidir.  Halen de büyümeye devam etmektedir.

 

    Dyson teknolojilerin doğdurğu yer İngiltere'nin Malmesbury kentidir. Her geçen gün daha iyi bir ürün nasıl yapılır çalışmaktadırlar.  

BAKIM İHTİYACI

BiZiM ÖNERiMiZ !!!

     Dyson marka cihazların tamamının özel mühendislik eseri olmasından dolayı kolay arıza yapmazlar. Bakıma ihtiyaçları fazla yoktur.  

 

      Zaman içinde süpürme esnasında ıslak ve nemli yüzeylerden dolayı katılaşmış kirler olauşabilmektedir. Çocuğunuzun oyuncak parçaları, kişisel aletlerinizin parçaları (toka,firkete) vb kaçabilmektedir.  Vida, çivi ve kablo parçaları da bir tadilat sonrası süpürgenizin içine kaçabilmektedir.  Bu istenmeyen durumlar ve parçalar temizlenmesi zor bölümlere kaçmakta zamanla ürünününüze zarar verebilmektedir.

      Bizim önerimiz, büyük meblağlar ödeyerek aldığınız bu teknoloji harikası ürünlere belirli dönemlerde bakım yaptırmanızdır.  Yıkanabilen parçaların yüksek basınç altında yıkanması, akabinde özel temizleme solüsyonları ile bakımının tarafımızdan bakılması ve neredeyse her parçasının biz uzman tarafından denetlenip derin kontrolden geçmesi yararınıza olacaktır.  Üstelik tek telefon ile İstanbul içi istediğiniz bir noktadan ürününüzü alıp derin bakım sonrası tekrar adresinize bırakmaktayız.  Kampanya süresince özel fiyat ve adrese hizmet uygulaması devam edecektir.

BAKIM ÖNCESi BİR DYSON SÜPÜRGENİN BAZI PARÇALARI

BAKIM SONRASI ÖZEL SOLÜSYONLA TEMİZLENMİŞ HALİ

DYSON ÜRÜNÜNÜZÜ EVİNİZDEN TESLİM ALMAMIZ İÇİN BİZE MESAJ BIRAKINIZ.   BiZ SİZİ ARAYACAĞIZ

DYSON SERViS VE BAKIM

TALEP FORMU

444 13 96

SERVİS  MERKEZLERİ

GÖNDER TEMİZLE